Blog post

NEW HOBBY

Vždy som si hovoril čo je tak zaujímavé na golfe. Keď sa presuniem naspäť v čase a spomeniem si ako som sa v Ázii, v mojej modelingovej agentúre učil držať palicu a odpaľovať, keďže štyri z piatich kastingov boli pre golfové katalógy, a keď sa náhodou klient spýtal či viem hrať golf, vždy som sa tváril ako najväčší profík. A keďže som si myslel že palicu držať už viem, rozhodol som sa posunúť ďalej a namieril to priamo na jedno z najlepších ihrísk v Európe.


Many times I thought what’s so interesting about playing golf. Just now I remember how my model manager back in Asia was teaching me how to hold the golf equipment, because four of five auditions were for golf catalogs.. And if the client asked me, if I know how to play golf, my answer was always yes. So I thought that I already know how to hold a golf club, I decided to move on and went to visit one of the best golf resorts in Europe.

Ako hovorí golfový dresscode, žiadne rifle, tričká alebo tielka. A tak som vytiahol moju farebnú Ralph Lauren polokošeľu, negolfové Novesty a hneď na začiatku som si uvedomil že stáť v nasvietenom štúdiu a stáť na “greene” je niečo úplne odlišné a golfovú palicu som skoro vôbec držať nevedel.


As the golf dress code says, no jeans, tank tops or t-shirts. So I took my crazy colorful Ralph Lauren polo, put my novestas on and right at the beginning I realized that standing in a photostudio and standing on a green is something totally different and I barely know how to hold the club.

Odborné golfové názvy, palice, techniky, všetko sa časom naučím… Jazdenie na golfovom autíčku a to aj po pár panákoch whisky (YES!) už ovládam. Našiel som ďalšiu aktivitu pri ktorej sa výborne zabáva a relaxuje. Netreba sa báť, stačí vyskúšať a som si istý že golf a atmosféru tohto športu si zamilujete !

Prajem peknú hru 🙂


All those golf expressions, clubs, techinques, everything step by step. What I know for sure is driving a golf cart, even after few sips of whisky (YES!). I’ve found another activity full of fun & relax. Don’t be afraid to try new things. Try golf ! And I assure you, you’ll love it !

Have a nice game ! 🙂

 

Shirt: Ralph Lauren, Shorts: ZARA, Shoes: Novesta, Sunglasses: Karl Lagerfeld

PHOTO BY Jozef Krovina & Michal Čepec

 

You may also like

Post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Previous Post Next Post